niedziela, 13 grudnia 2015

Zakończenie roku w przedszkolu , Wakacje :))))
Na zakończenie roku w przedszkolu dzieci pięknie zaśpiewały piosenki , które przygotowali razem z wychowawcami i opiekunami z przedszkola .Nie obyło się również bez łez, mamy  :) która była dumna ze swojego synka , później jeszcze był słodki poczęstunek.

Michaś 2 tygodni wakacji spędził z domu :) byliśmy w Zoo w Opolu i Palmiarni w Gliwicach .
Bardzo dużo spacerowaliśmy. I po mimo wszystko że wakacje spędziliśmy w domu to byliśmy bardzo zadowoleni :) .

Pod koniec wakacji mieliśmy indywidualne spotkanie z p.wychowawczynią i p.psycholog ponieważ trzeba było zadecydować czy Michaś będzie powtarzał przedszkole , czy pójdzie już do Zerówki.
Bardzo baliśmy się puścić Michałka do zerówki bo baliśmy się że Michaś zacznie nam się znów cofać lub zatrzyma w rozwoju a tego chcielibyśmy uniknąć .
Zadecydowaliśmy wszyscy że Michaś pójdzie do zerówki ,ponieważ Michaś musi być z dziećmi w swoim wieku żeby mógł ich naśladować i iść do przodu z rozwojem a zostawienie go w przedszkolu było by dla niego nie dobre. Na pewno Michałek jeszcze za rok powtórzy Zerówkę żeby dobrze przygotować Michałka do pójścia do szkoły , tylko ten rok będzie decydujący .tzn. jeśli Michaś bardzo dobrze sobie poradzi w przedszkolu ,  to za 2 lata Michaś będzie mógł iść do szkoły integracyjnej , a jeśli okaże się że Michaś będzie miał duże trudności i problemy to wtedy za 2 lata pójdzie do szkoły specjalnej.

  Trzymamy kciuki za naszego synka , żeby sobie poradził i poszedł do przodu :).

Brak komentarzy: