poniedziałek, 29 lipca 2013

26 czerwca Zakończenie roku szkolnego u Michałka w przedszkolu


Michałka dopadła choroba i mieliśmy kilka dni na to żeby Michaś wyzdrowiał , przecież nie mógł opuścić zakończenia roku szkolnego w przedszkolu :) ...
A że się niebawem przeprowadzamy , to bardzo chcieliśmy żeby Michaś chodził te ostatnie 3 dni do przedszkola ponieważ od września pójdzie już do nowego przedszkola
w Gliwicach ,gdzie już go zapisaliśmy i tam będziemy czekać na swoje mieszkanie od miasta na które się już nie możemy doczekać  ..
Ale wracając do zakończenia roku to Michaś przyjechał dziś z przedszkola bardzo zadowolony . Otrzymał Dyplom i Nagrodę za udział  w grach i zabawach przedszkolnych. A w teczce były jego prace które robił w przedszkolu z pomocą drugiej osoby, prace są bardzo śliczne i jesteśmy z Michałka bardzo dumni .Michaś przez cały okres który chodził do przedszkola, zrobił bardzo dużo postępów takich jak :
-stabilnie siedzi
- rozpoznaje części ciała i bliskie, znane mu osoby,
-spełnia proste polecenia ,
-reaguje na zakazy i pochwałę.
-Michałek z pomocą potrafi posługiwać się łyżeczką  oraz pić z kubeczka,
-sam je kawałki chleba.
-Potrafi piętrzyć wieże z dwóch klocków , wkłada proste kształty do odpowiednich otworów.
-Palcem wskazuje  to o co prosi i przy tym krzyczy.
-zrobi papa, "żółwika" ,puści buziaka , da" piątkę" , przywita się.

Także postępy są duże i mamy nadzieje ,że będzie ich jeszcze więcej :) ale wiadomo na wszystko przyjdzie czas a na razie cieszymy się z tego co mamy ... A naprawdę  jest z czego :)Brak komentarzy: