niedziela, 21 lutego 2016

Wizyta u Ortetyka
Nasza znajoma Angelika załatwiła nam bezpłatną wizytę u pana Radosława który zajmuje się robieniem ortez i przyjmuje prywatnie.Pan Radosław przyjechał do nas z Tarnowskich Gór i chciał zobaczyć Michałka i pokierował nas co mamy dalej zrobić żeby postawić Michałka na nóżki.
Przez cały czas lekarze mówili nam że tylko rehabilitacja może Michałka postawić na nogi , nawet lekarz ortopeda zawsze zlecał tylko red-gen i mówił zapraszam za pół roku do kontroli , I szczerze mówiąc stanęliśmy w martwym punkcie.Do czasu gdy nie spotkaliśmy się z panem Radkiem .Pan Radosław można powiedzieć zbadał Michałka pooglądał go z każdej strony i powiedział że Michałek powinien mieć już dawno zrobiony zabieg na podcięcie przykurczy ponieważ bez tego nie będzie wstanie  stanąć na nóżki bo już ma duże przykurcze i nie jest wstanie nawet wyprostować nóżek, po całej rozmowie byliśmy w szoku ponieważ już dawno zrobili byśmy wszystko żeby Michałka postawić na nóżki bo im szybciej tym lepiej dla niego bo i tak po podcięciu ścięgien trzeba będzie Michałka więcej rehabilitować żeby znów nie zrobiły się przykurcze.I Michałek będzie się uczył wszystkiego od początku ale jest duża szansa że Michałek nauczy się stać a może nawet zacznie chodzić z balkonikiem lub o lasce . Pan Radosław pokierował nas i powiedział że musimy znaleźć teraz dobrego ortopedę który nas dobrze pokieruje ,niestety nie znaliśmy żadnego dobrego ortopedy w Gliwicach ale dzięki Facebookowi znalazłam ludzi którzy polecili nam ortopedę doktora Zbigniewa Pileckiego który przyjmuje prywatnie w Zabrzu  .
Od razu zadzwoniłam i umówiłam Michałka na wizytę 29 luty koszt od 150 do 200zł w zależności od badania . Bardzo będziemy się cieszyć jeśli Michaś będzie kwalifikować się na taki zabieg ale to dopiero będziemy wiedzieć po wizycie u Ortopedy.Jak na razie trzymamy mocno kciuki.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Angelice  i panu Radosławowi za pomoc jaką od nich otrzymaliśmy jesteśmy bardzo wdzięczni.

Brak komentarzy: